Z jakiego powodu należy czytać gazetki reklamowe

Posted on 21/06/2018 5:47pm

Gazetki reklamowe kojarzymy wszyscy. Zawierają od kilku do kilkunastu stron, na których umieszczone są produkty, ich opisy i ceny. Ta forma reklamy ma swój datę w przeciągu której towary objęte są promocją. Jest to od lat jeden z głównych narzędzi marketingowych sklepów oraz marketów. Odnajdziemy ją bez trudu w każdym większym sklepie, markecie lub w naszych skrzynkach pocztowych. W ten sposób korzystamy z gazetek najczęściej, gdyż dzięki nim dostajemy informacje o rabatach, atrakcyjnych cenach w określonym sklepie. A któż z nas nie chce być na bieżąco z aktualnym cenami?

Klienci w sklepie spożywczym
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Z ulotkami wiąże się cały cykl produkcyjny oraz dystrybucyjny. W produkcję papierowych ulotek nieodzownych jest parę czynników – drewno, woda i prąd do uruchomienia parku maszynowego. Z uwagi, że co rok w kraju powstaje około 2 miliardy ulotek i gazetek reklamowych, za produkcją tą stoi pokaźne zużycie zasobów naturalnych. Oczywiste, że dystrybucja gazetek przez internet jest bardziej „EKO”.
W internecie widnieją serwisy, które umożliwią nam przeglądanie gazetek promocyjnych najczęściej odwiedzanych sieci handlowych na terenie kraju. Tesco gazetki promocyjne (, zawsze są aktualne.
Mając kilka ulotek z wielu sklepów, np. Carrefour gazetki promocyjne oraz Tesco gazetki promocyjne jesteśmy w stanie porównać ceny i przeczytać, w który dzień tygodnia zaplanować sprawunki. Takie racjonalne podejście do wydatków, z uwzględnieniem ulotek promocyjnych umożliwia nam wybór najciekawszej oferty, niemało tym samym zaoszczędzając. A dziś, gdy sytuacja finansowa wielu osób nie napawa optymizmem, jest to duże ułatwienie w planowaniu domowego budżetu.

Osoby, które dzieli wiele kilometrów do marketu zwykle nie wybierają się do niego bez potrzeby. Dzięki ulotce spożywczej taki klient jest w stanie dowiedzieć się, jaki interesujący go towar w danym dniu może kupić i za jaką cenę, a to zmotywuje go do udania się na zakupy.

Tags: oferty, gazetki promocyjne