Wykorzystanie narzędzie youtube w promocji

Posted on 01/09/2022 8:09am

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica wiedzy, promocja własnej osoby i własnych talentów. Od pewnego czasu to także doskonała promocja własnego biznesu. Pamiętajmy, że wbrew pozorom posiadanie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne.
projekt marketingowy
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Potrzebne są jedynie: wielki zapał , twórcze myślenie i - produkt, który mamy w planach zaprezentować szerszej publiczności. Reklamy wideo w YouTube stają się coraz bardziej powszechnym sposobem dotarcia do odbiorcy. Jednak dostrzec w sklepie internetowym zdjęcie noży kuchennych, to jednak zupełnie inna historia niż zapoznać się z filmem na temat tego jak się zachowują podczas użytkowania.

Produkt zyskuje wtedy na wiarygodności a my mamy pewność, że produkt spełni nasze oczekiwania.

Po znacznie więcej info serdecznie zapraszam na (ogrodzenia-betonowe.waw.pl/) stronę www. Nie wahaj się - poszerz wiedzę na tentemat omówiony w artykule.

Jeszcze niedawno spot reklamowy jako forma promocji, przede wszystkim z powodu sporych kosztów realizacji i emisji, osiągalny był tylko dla największych firm.Obecnie dzięki postępowi technologicznemu a także serwisowi youtube, z tej formy reklamy mogą czerpać korzyści także małe firmy. Możliwość emitowania filmów na youtube jest nieodpłatna a przy tym tania, gdyż filmy realizowane są przy użyciu amatorskiej kamery video. W wielu agencjach reklamowych powstały nawet działy, specjalizujące się w realizacji niskobudżetowych spotów reklamowych zaplanowanych do wyemitowania w sieci.

Firmy, mając na uwadze fakt, iż żyjemy obecnie w cywilizacji obrazu, rezygnują z powszechnie stosowanych form promocji, decydując się na filmy wideo. Marketingowcy uświadomili sobie, że doświadczają kontaktu z nowym pokoleniem, w wielu sytuacjach odpornym na typowy przekaz reklamowy - .

Promocja w youtube objęła nawet firmy dotychczas tradycyjnie podchodzące do formy marketingu, np. banki. Należy jednak pamiętać, że umieszczenie firmowego filmu reklamowego na youtube to nie wszystko. Jeśli już dopilnowaliśmy, aby spot był pomysłowy, dowcipny i nieco kontrowersyjny, musimy też wybrać właściwy do danej grupy docelowej rodzaj spotu.

Ponadto, nawet jeśli film będzie mocno kreatywny, a dzięki temu promowany przez samych internautów, to istnieje możliwość by tę promocję wzmocnić. Wówczas możemy liczyć na ogromną widownię i pewny sukces rynkowy.

Tags: YouTube, film, gatunek, biznes, zakup, firma, korzyści, produkt, emisja, marketingowcy