Warsztaty integracyjne dla przedsiębiorstw w kraju.

Posted on 28/01/2021 4:43pm

Zapraszamy na szkolenia wraz z wyjazdem integracyjnym do rozmaitych ośrodków szkoleniowych w naszym kraju. Zachęcamy do efektywnego wypoczynku w malowniczych i rekreacyjnych zakątkach. Zapewniamy wiele atrakcji połączonych z interaktywnymi i efektywnymi warsztatami. Szkolenia integracyjne realizujemy w oparciu o autorskie scenariusze zgodnie z wymaganiami kontrahentów, zarówno w plenerze jak i w hotelu.

Prowadzimy je w sposób dynamiczny, absorbując maksymalnie uwagę biorących udział. Szkolenia (zobacz koniecznie) realizujemy w formie gier scenariuszowych, projektów szkoleniowych i zajęć integracyjnych, a także szkoleń twórczych czy warsztatów tematycznych.

Niniejszy artykuł porusza rzeczywiście istotnie kwestie, ale zobacz ponadto tamto źródło (https://dokumentyniszczenie.pl/utylizacja-i-niszczenie-dokumentow) - z pewnością będziesz zdania, że są godne uwagi.

Proponujemy (1) szkolenia team building, (2) zajęcia na zewnątrz oraz (3) wyjazdy integracyjne, oparte o zadania i gry, w których biorący udział zamiast tylko słuchać mogą doświadczyć też działania zespołowego i wszelkich jego aspektów. (1) Team building - umacnia proces rozumienia wzajemnych ról, zgrania teamu, pomaga rozwikłać konflikty z jakimi mamy do czynienia. Szkolenie takie odbywa się w terenie.

Szkolenie biznesowe
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Grupa przechodzi szereg perypetii, musi radzić sobie w niełatwych okolicznościach, rozwiązywać przygotowane zagadki oraz podejmować decyzje.Tutaj oferujemy paintball , quady, zajęcia na wodzie, a w zimie - kuligi, narciarstwo, jazdę na snowboardzie. (2) Warsztaty outdoor odbywają się poza drzwiami sali szkoleniowej. Najczęściej mają miejsce w plenerze - las, park, stara fabryka. Polegają na ćwiczeniu umiejętności w nowych i trudnych sytuacjach oraz wymagają spontanicznego działania. Najistotniejszym celem szkoleń outdoor jest integracja i współpraca teamu. (3) Wyjazd integracyjny ma na celu wyjazd pracowników firmy do lasu, na łąkę lub w inne miejsce, mające na celu wzajemne poznanie i zintegrowanie. Tutaj polecamy gry plenerowe, gry logiczne oraz integracyjne, jak i wykwintne wieczory, z kolacją i imprezą.

Perfekcyjne organizujemy szkolenia integracyjne dla różnorodnych firm!
Tych małych, jak i dużych! Każda oferta jest dobierana do specyficznych oczekiwań klienta, po wcześniejszej identyfikacji jego potrzeb. Mamy zespół doświadczonych trenerów szkoleń. Rozwijamy personalne umiejętności pracowników oraz motywujemy całe teamy. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas szkolenia. Posiadamy niezwykle duże doświadczenie w przygotowaniu szkoleń (rekomenduję ofertę na szkolenie: franklincovey jak motywować pracowników) oraz gwarantujemy udaną zabawę, relaks oraz efektywną integrację teamu.

Tags: scenariusz, grupy, team, na zewnątrz, zabawą