W jaki sposób dobrze zezłomować samochód?

Posted on 03/10/2018 7:15am

Jeśli nasz pojazd lata świetności ma już dawno za sobą lub chcemy się go pozbyć w najbliższym czasie, najprostszym sposobem jest oddanie go na złom. Stacja złomowania pojazdów z której usług mamy zamiar skorzystać, musi posiadać upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument niezbędny do wyrejestrowania samochodu.
Kasacja aut
Author: free photos & art
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pojazd jest znacznie wysłużony, polecamy poszukać w internecie ofert w których właściciele auto złomów oferują darmowe dostarczenie auta na plac. Wystarczy wystukać w wyszukiwarce poszukiwany temat czyli : złomowanie pojazdów. Wcześniej powinnismy jednak sprawdzić oferty paru auto (przeczytaj więcej o sprawdzanie samochodu) złomów. Wtedy zyskamy gwarancję, iż pozbyliśmy się auta na korzystnych warunkach. Jeżeli to my jesteśmy właścicielem danego samochodu, konieczne będzie osobiste stawienie się w auto - sklep.techkar.pl/produkty-techkar/wyposazenie-myjni-techkar/ramiona-obrotowe-techkar,2,3565 - złom Lublin osobiście.

W przypadku kiedy w dowodzie są dane współwłaściciela, powinien udać się na miejsce wraz z nami lub, jeśli to niemożliwe, upoważnił nas pisemnie do załatwienia potrzebnych formalności w jego imieniu. Pojazdów przekazanych do kasacji pojazdów nie mamy możliwości ponownie zarejestrować z racji iż większość firm typu kasacja pojazdów Nowiny demontuje części, które później sprzedaje. Więcej tu

W prawie każdym przeznaczonym do zezłomowania pojeździe zamontowane są części, które można sprzedać. W wielu przypadkach udaje się w ten sposób uzyskać kwotę wyższą niż w momencie sprzedaży kompletnego pojazdu. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wystawienie posiadanych elementów w internetowych serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Z reguły najwięcej można zarobić nie na listewkach czy elementach wyposażenia wnętrza, ale na silnikach, zawieszeniach, airbagach oraz częściach karoseryjnych typu maska, błotniki, lampy, drzwi, klapy. Więcej tu .
Kasacja pojazdów
Author: John Ward
Source: http://www.flickr.com
Z tej możliwości zagospodarowania pozostałości skorzystać mogą tylko właściciele garaży czy zamkniętych podwórek. Ponadto wymaga to czasu i dostępu do kanałów sprzedaży. Jeśli nie jesteśmy mistrzami w dziedzinie motoryzacji, auto złom będzie idealnym wyborem.

Tags: samochód, Auto, firma, dane, pojazd