Usługi kurierskie Patron Service w niesamowicie niskich cenach w kraju i zagranicą.

Posted on 07/07/2019 7:20am

Patron Service to głównie szybkość, bezkonfliktowość i wygoda w korzystaniu z przesyłek w systemie lokalnym , krajowym i zagranicznym. Działamy na rynku od 1990 r.


uśmiechnięci pracownicy
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Naszą zasadą działania jest solidność i wywiązywanie się z powierzonych przez klienta obowiązków. Powszechnym zwyczajem jest komunikacja z odbiorcą przez dedykowanego opiekuna naszej firmy, który zawsze odpowie na Państwa pytania.

Patron Service na proponuje Państwu SERWIS MIEJSKI - mający na celu, szybkie i terminowe dostarczanie paczek i listów na terenie miasta. Zlecenia miejskie są dostarczane w dniu ich nadania. Dyspozycje realizowane są w godzinach od 9 do 18 w dni robocze. Dyspozycje w pozostałych dniach i godzinach dostępne są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem. SERWIS KRAJOWY - ekspresowo i terminowo przesyła pakunki i korespondencję listową w dowolne miejsce w kraju na następny dzień roboczy, z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru korespondencji w większych miastach naszego kraju.

Dla niezwykle pilnych zleceń istnieje specjalny tryb doręczeń, w którym przesyłka dociera na miejsce odbioru, jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia wcześnie rano. SERWIS MIĘDZYNARODOWY ma na celu przesyłanie przesyłek i korespondencji pocztowej na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemie ogólnym lub przyspieszonym.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (http://savings4u.pl/audyty-energetyczne/) naszego opisu zachęcamy do kolejnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem. Tam odejdą wszelkie Twoje rozterki.

Realizacje odbywają się w godzinach od 9 do 17 od poniedziałku do piątku. Zlecenia w pozostałych dniach i godzinach, możliwe są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem.


paczka w folii
Author: alison_gor
Source: http://www.flickr.com
Patron Service to prosperująca w naszym kraju firma kurierska, nieustannie rozwijająca się pod kątem jakości świadczonych usług, ale także ich zakresu. Firma ukierunkowuje się ku dostarczaniu przesyłek o przeróżnym zasięgu. Proponuje całościowe rozwiązania w zakresie obsługi przesyłek w kraju i międzynarodowych, a także duży wybór usług dodatkowych, potęgujących atrakcyjność oferty.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, kliknij ten link - to naprawdę świetne opracowanie (https://calus-p.pl/51-wieszaki-na-rowery) tej sprawy. Obowiązkowo to przeczytaj!Wybierając usługi Patron Service, możesz wysyłać korespondencję pocztową oraz przesyłki w okazyjnych cenach. Oprócz tego firma zapewnia sympatyczną, rzetelną, kompetentną, kontaktową obsługę oraz rzetelne wywiązywanie się z podjętych zadań.

Tags: firma, opiekun, przedstawiciel