Transport dla przybyłych gości oraz dla nowożeńców- najlepsze rozwiązania na szybki oraz bezpieczny dojazd

Posted on 22/06/2018 5:49am

Przygotowania do ślubu czasem trwają kilkanaście miesięcy i dotyczą wielu etapów naszej ceremonii i przyjęcia. Jednym z istotnych elementów, o którym nie możemy zapominać, jest zorganizowanie transportu dla pary młodej jak również przybyłych gości. W zależności od tego jak duże jest nasze wesele tudzież ilu zapraszamy gości, na takie formy transportu możemy się zdecydować. Najczęściej, gdy organizujemy niewielkie wesele każdy zaproszony gość organizuje dojazd i powrót z przyjęcia w swoim zakresie.

autokar
Author: Alan Sansbury
Source: http://www.flickr.com
Na pewno jest to najwygodniejsza opcja dla pary młodej, lecz nie zawsze jest to najkorzystniejszy pomysł. W przypadku gdy nasi goście przyjeżdżają z odległych miast i przykładowo kwaterujemy ich w hotelu, znacznie lepiej będzie wynająć autokar. Dzięki temu zatroszczymy się także o to, aby żaden z gości po zakrapianym przyjęciu nie wsiadał w samochód, a w bezpieczny sposób dojechał w miejsce noclegu. Wynajem autokaru to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań- w dużych miastach mamy nawet możliwość wynajęcia pojazdu miejskiej komunikacji, który za opłatą będzie kursował tylko dla naszych gości (AM).Organizując ślub nie możemy zapomnieć o tym, aby także sobie zagwarantować szybki i bezpieczny dojazd. Najkorzystniej jest wynająć samochód jak również szofera. Możemy również poprosić znajomą osobę, która będzie pełniła rolę szofera poruszając się swoim, ustrojonym pojazdem. Gdy jednak interesuje nas szofer tudzież samochód na wesele Kraków czy też Warszawa będą miastami, w których łatwo znajdziemy firmy mające w swojej ofercie tego rodzaju usługi .

Zwykle firmy oferują kilka samochodów do wyboru- można zdecydować się na samochody w stylu retro czy też ekskluzywne limuzyny Kraków czy też Gdańsk- niezależnie od tego gdzie mieszkamy, warto wcześniej opracować z kierowcą trasę, żeby w dniu ceremonii nie stać w korkach i szybko i bezpiecznie dotrzeć w wyznaczone miejsce (zobacz ofertę AM). Wybór środka transportu dla zaproszonych gości zależy głównie od tego jaką muszą pokonać odległość z sali weselnej. Działa wiele firm, które mają w ofercie zarówno samochody dla nowożeńców jak również autobusy dla gości. Warto zdecydować się na takie profesjonalne usługi, aby idealnie zorganizować swój dzień zaślubin.

Tags: przyjęcia, dojazd, Szofer