Reklama outdoorowa

Posted on 09/03/2021 7:49am

Szeroki zasięg to atut reklamy typu outdoor. Reklama zewnętrzna może być kierowana równolegle do konkretnych grup klientów, jak ma to miejsce w pozostałych mediach. Wspaniale sprawdza się w dużych miejscowościach. Największą grupą odbiorców kampanii outdoorowych będą ludzie mobilni, czynni, z potencjałem nabywczym, jacy dużą część swego czasu spędzają przemieszczając się w przestrzeni miejskiej. Reklama typu outdoor jest w ich przypadku bardzo skuteczna, gdyż kontakt z tego rodzaju reklamą mają praktycznie bez przerwy: podróżując wozem, chodząc ulicą, odwiedzając ośrodki handlowe, sklepy, stacje benzynowe.


reklamy w mieście
Author: Mathias Erhart
Source: http://www.flickr.com
Telebimy opolskie to nośniki o dużym potencjale, z ciekawym, niepowtarzalnym sposobem komunikacji -. Takowa reklama jest bezpośrednia w odbiorze, dzięki czemu z powodzeniem konkuruje z innymi mediami. Odbiorcy miewają kontakt z reklamą outdoorową wtedy, kiedy przebywają poza domem, w przestrzeni miejskiej, w okolicznościach, w jakich zazwyczaj - bardziej aniżeli w mieszkaniu bądź w pracy - są usposobieni na silniejszy kontakt z otoczeniem. Także brak deklaratywności przemawia na korzyść reklamy outdoorowej. Z zasady odbiorcy lepiej reagują na tekst eksponowany na billboardach i poświęcają mu więcej uwagi, aniżeli ma to miejsce w wypadku mediów, którym muszą zadeklarować własny czas albo wykonać jakąkolwiek czynność (kupić gazetę, puścić w ruch radio, otworzyć przeglądarkę internetową).

Telebimy mazowieckie oferują niezwykle atrakcyjny a także pomysłowy przekaz - tak to wygląda">.

Masz ochotę wiedzieć dużo na ów interesujący temat? Zachęcamy w takim razie na naszą następną stronę - można zobaczyć również link i należy w niego kliknąć.

Posługują się słowem oraz obrazem w sposób zdyscyplinowany a zarazem twórczy. Dobry plakat reklamowy operuje zrozumiałym językiem i symbolem dobranym do grupy docelowej, co powoduje, że odbiorca wie, co tak naprawdę ujrzał na plakacie. Kreatywność, ascetyczność, humor twórczo wykorzystane elementy 2D i 3D to powoduje, że ta forma przekazu jest unikalna.


Popyt na outdoor nie spada, pomimo coraz większego udziału internetu.

Ciekawy post? Miło nam to słyszeć. Tym samym gorąco zapraszamy na (http://www.tvk.pl/telewizja/) naszą nową witrynę, gdzie znajdziesz sporo dodatkowych wątków.

Klienci najchętniej wybierają nośniki z rodzai wielkoformatowych, czyli o powierzchni metrażu nie mniejszym niż 18 m2. Największe zainteresowanie budzą ekrany umiejscowione w centrach miast a także przy głównych szlakach łącznościowych w miastach oraz dookoła nich, co wypływa z bardzo wysokiej efektywności takich nośników.

Tags: reklama, outdoor, plakat reklamowy