Reklama outdoorowa - rodzaje i nośniki tego typu reklamy

Posted on 11/02/2020 11:19am

Nośniki reklamy outdoorowej to między innymi systemowe powierzchnie promocyjne o przeróżnych wymiarach, panele naścienne, filary reklamowe, gabloty, itp.. Nośniki reklamy zewnętrznej dzieli ze względu na wielkość jak też rodzaj oferowanej powierzchni. W Polsce dużą popularnością cieszą się billboardy o rozmiarach 6x3 m.


bilboard
Author: David
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach istnieje wiele nośników reklamy outdoorowej, dzięki którym możemy dotrzeć do odbiorcy. Formy reklamy outdoorowej powinny być dostosowane do punktu w którym znajduje się reklama w taki sposób, by była ona w największym stopniu przystępna oraz widoczna. Nośniki reklamy outdoorowej, które spełniać będą w pełni powyższe założenia to billboardy oraz tablice Ledowe.

Reklama typu outdoor w tych formach doceniana jest za wysoką ilość jej odbiorców, która wynika z lokalizacji tablic ledowych oraz billboardów w punktach publicznych, to jest centrach sprzedażowych i instytucjach. Nie bez znaczenia jest także dobra widoczność owej formy reklamy, praktycznie o każdej porze i z całkiem znacznej odległości. Nie wszystkie nośniki reklamy outdoorowej zapewniają dużą wolność w doborze treści oraz metody przekazywania treści reklamowych.

Najogromniejsze rezultaty rzecz jasna daje cała sieć takich reklam, porozstawianych w bardzo ruchliwych punktach. Jak wyszukać wykonawcę reklamy outdoorowej w swym mieście? Nic prostszego, wystarczy wbić w przeglądarkę zwrot: billboard Łódź, a otrzymamy prawie 162 000 rezultatów!

Jeżeli baner będzie fachowo wykonany, nie ma konieczności dodatkowego laminowania go w celu zabezpieczenia przed wilgotnością lub też promieniowaniem UVA.

Jeśli niezwykle emocjonuje Cię analizowana tutaj kwestia, poza tym koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://proenergia.pl/pl/65/03-brAgregaty_40kVA) omawiającym podobne tematy.

Firm realizujące takie banery reklamowe udzielają na nie gwarancji aż do 5 lat. Takie firmy często nie tylko realizują tablice reklamowe, lecz na wyselekcjonowanym miejscu dokonują zainstalowania oraz wykończenia banerów (rękawy, zgrzewanie, oczkowanie). Dla zainteresowanych ofertą:


bilboard
Author: Jen
Source: http://www.flickr.com
Gdy nie mamy swojego projektu na baner reklamowy, możemy skorzystać z pomysłów przedsiębiorstwa realizującego reklamę. Tablice reklamowe jak też billboardy to świetny sposób na dorobienie do domowego budżetu, firmom reklamowym bowiem zależy na ciekawym miejscu. Estetycznie zrealizowane tablice mogą wzbogacić miejską przestrzeń, czasem zasłonić pewne nieinteresujące punkty.

Tags: sieć, tablice, Powierzchnie