Namioty z reklamą firmy

Posted on 05/02/2019 7:24am

Oferowane namioty reklamowe są rozłożyste, łatwe w montowaniu oraz transporcie, a dodatkowo uniwersalne w użyciu. Są idealnym nośnikiem przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wykonać logo przedsiębiorstwa, grafikę albo hasło reklamowe.Dzięki temu namioty reklamowe będą w prosty sposób zwracać uwagę na treść reklamową sprawiając, że większa liczba potencjalnych klientów zwróci uwagę na proponowane usługi i produkty. Łatwość w transporcie a ponadto szerokie możliwości dopasowania do oczekiwań sprawiają, że ten typ namiotów cieszy się ogromną popularnością.

targi
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe dostępne są w rozmaitych|różnorakich wymiarach i szerokiej gamie kolorów.

Kliknij ten odnośnik, ponieważ znajdziesz tu ciekawe treści, które z pewnością Cię zainteresują - to niezwykle użyteczna witryna (https://firetms.com/pl/blog/jak-kontrolowac-flote-pojazdow/).

Kolorystyka poszycia oraz ścianek bocznych jest niezwykle istotna, zwłaszcza wtedy kiedy chce się dostosować stoisko do kolorów firmowych albo logo.
Wysokość namiotu po otworzeniu to zazwyczaj 2m, lecz jest możliwość dopasowania tego rozmiaru, jak i rozmiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Wierzch namiotu jest stworzone z tkaniny poliestrowej, dwa razy zabezpieczanej. Na indywidualne zamówienie kontrahenta istnieje możliwość wstawienia okien w bocznych ścianach oraz drzwi.Dzięki swojej trwałej budowie produkowane namioty reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla osób praktycznych, ceniących sobie trwałość i funkcjonalność. Namioty mają niezwykle stabilną konstrukcję i mogą sprawdzać się także jako stoiska wystawiennicze lub gastronomiczne.Namioty reklamowe doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych - są leciutkie w konstrukcji i łatwe do montowania.

Jeżeli chcesz poznać kolejne informacje utrzymane w tej tematyce, zobacz link (http://www.archicom.pl). W tamtym miejscu też odnajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Namioty wykonane są również z wysokiej jakości tkanin pokryciowych, co czyni je bardzo odpornymi na warunki atmosferyczne.

Namioty reklamowe występują w trzech wariantach stelaża. Stelaż ze staliwykonany jest całkowicie ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix stworzone są z profili aluminiowych,w których są specjalnie zaprojektowane wzmocnienia, co zwiększa ich trwałość. Nogi namiotu skonstruowane są ze stali cynkowanej, tak jak w namiocie stalowym. Stelaże aluminium, posiadają taką samą strukturę jak stelaże alu-mix, lecz oprócz tego podnóżki namiotu zrobione są ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych. To najlżejsza wersja stelaża.

Tags: firmy, reklama, namioty