Metamorfoza koloru auta – oklejanie samochodu

Posted on 13/10/2020 8:17am

Częstokroć bywa, że kupiony przez nas samochód z drugiej ręki nie posiada wymarzonego odcienia, jednakże nabyliśmy go dlatego że był w dobrym stanie i posiadał lepsze oprzyrządowanie.


Czasami nawet wybierając nowy samochód lista osiągalnych kolorów nadwozia może wydać się niewystarczająca.

Masz zamiar poszerzyć swą wiedzę? Będzie nam miło, jeżeli dla osiągnięcia tego celu przeczytasz informacje z www (https://www.sol-drogowa.pl/pl), które dla Ciebie opracowaliśmy w nowym linku.

Wówczas z pomocą przychodzi nam folia do całkowitego oklejenia pojazdu.


Billboard
Author: Newtown grafitti
Source: http://www.flickr.com
Oklejanie auta folią to coraz popularniejsza także w Polsce forma zmiany odcienia samochodu. Każdego roku powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, które potrafią profesjonalnie zamontować folię samochodową. (Kliknij tutaj) Tu przoduje Małopolska. Jak więc wygląda podobne obklejenie? Arkusze folii są nakładane na odpowiednio przygotowaną detergentami karoserię auta. W bardziej kosztownych opcjach montażu auto rozbierane jest z łatwo demontowalnych części karoserii jak drzwi, lusterka i tym podobne. Rzecz jasna folię można nałożyć też bez demontowania nadwozia, jednak demontaż elementów pozwala na łatwiejsze oraz lepsze dostosowanie arkuszy folii i co się z tym wiąże lepszą jakość dokonanej przeróbki. Profesjonalne warsztaty umieją w taki sposób wykonać proces ponownego montażu, że jakość złożenia nadwozia będzie porównywalna z fabryczną.


Kiedy auto jest już na wstępie przygotowane, następuje nałożenie folii. Jest to proces dość zawiły, dlatego że folia ma małą grubość oraz posiada bardzo silny klajster. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości modyfikacji, jednakże znacznie utrudnia montaż.


Na dodatek folia montowana jest ogromnymi arkuszami, w taki sposób ażeby nie było śladów spajania na częściach karoserii oraz całość była absolutnie jednolita.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, ponieważ w witrynie regeneracja zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, którą tutaj znajdziesz, także jest coś wartościowego!

By znaleźć taką firmę w swoim mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na przykład zwrot: oklejanie samochodów Nowy Sącz. ->

Tags: polska, części, koszt, usterka, kraj