Każdy właściciel firmy powinien szukać możliwości, żeby rozwinąć lepiej swoją firmę. Całe szczęście istnieją ku temu przesłanki

Posted on 07/11/2019 1:14pm

Aby można było rozwinąć swoją działalność, w aktualnych czasach niezbędna jest cała masa pomysłów, ale tylko takich, jakie przynoszą realne korzyści. Co bowiem po tym, jak mamy ciekawe i efektowne pomysły, które kompletnie nie przynoszą rezultatów, czyli pieniędzy. Stale więc powinniśmy poszukiwać najbardziej odpowiednich metod na to, ażeby rozwinąć swoją firmę, to bowiem świadczy o tym, że posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, co więcej nie cofamy się do tyłu.

transport kolejowy
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Całe szczęście czasami zauważalne są możliwości, które bardzo nam pasują. Ostatnio wielu zelektryzowała informacja o bardzo ciekawej inicjatywie, a konkretniej kompleksowe uslugi transportowe na terenie Poznania kolejowy z Chin do Polski. Nie musimy nawet tłumaczyć, dlaczego jest to tak niezmiernie ważne dla wielu przedsiębiorców, gdyż Chiny to dzisiaj jedno z najbardziej uprzemysłowionych państw świata, które rozwija się w niezwykłym tempie - polecam transport kolejowy z Chin. Robienie interesów z firmami z tego kraju, to wielka szansa na korzystniejsze rezultaty. Dzięki tego typu inicjatywie to faktycznie staje się możliwe.Plany są rzeczywiście ambitne, czyli rozbudowa tak zwanego suchego portu w Małaszewiczach na granicy białoruskiej, co sprawi, że możliwa będzie obsługa 300 pociągów na rok. Jak mówią w PKP, transport kolejowy między Chinami, a Polską, to bez wątpienia same pozytywy. Ma to wielkie znaczenie w wożeniu różnych ładunków, a najbardziej ubrań i elektroniki. Jeśli na rynku pojawiają się nowości, to producentom z pewnością zależy, aby trafiały one jak najprędzej do klienta. Transport kolejowy z Chin do Polski będzie trwał maksymalnie czternaście dni, zaś transport - (zobacz przejdź po tym linku) morski to większa ilość niż trzydzieści pięć dni. Na początku na tej trasie są w planach trzy pociągi tygodniowo, ale ich liczba będzie się powiększać.

Na pewno zyska na tym cała nasza gospodarka. Pierwsi do korzystania z tej możliwości będą rodzimi odbiorcy chińskich towarów, lecz to ogólnie znaczna szansa dla polskich eksporterów. Aktualnie transport chińskich produktów do Europy zdominowany jest przez statki, a tylko 3,5 procent eksportu trafia do Unii Europejskiej za pośrednictwem kolei. Jak więc widzimy, mamy tu do czynienia z niewykorzystanym potencjałem.

Tags: działalność, gospodarka, Transport kolejowy