Jaka musi być bielizna? Wyjątkowa, seksowna czy wygodna? A może każda z tych podpowiedzi jest właściwa?

Posted on 17/02/2021 4:41pm

Czasem to, co niewidoczne ma najbardziej znaczny wpływ na nasz komfort i sposób bycia. W ten sposób z pewnością jesteśmy w stanie wspomnieć o kobiecej bieliźnie. Chociaż niewidoczna to pobudza zmysły u męskiej części populacji, choć może prezentować się wyjątkowo, prezentować się idealnie na naszych ciałach, to może być jednocześnie niewygodna. To raczej bez sensu kupić bardzo ciekawą bieliznę, lecz zupełnie niewygodną. Stąd tak ważny jest odpowiedni wybór, tak aby nasza bielizna była miłym dodatkiem do naszego ubioru, a nie przeszkadzającym balastem.
bielizna
Author: RESERVED
Source: RESERVED
Na szczęście wie o tym większa ilość kobiet wybierając istotnie tego typu bieliznę, jaka nie dość, że jest seksowna, wspaniale wyglądająca, to jest przede wszystkim wygodna. Tak na pewno jesteśmy w stanie powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek - . Ramiączka nie przeszkadzają, nie są widoczne, a co najważniejsze można poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju branżowe artykuły? Więc kliknij tutaj producent naklejek i czytaj nasze nowe wpisy na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Innym interesującym rozwiązaniem jest na pewno balkonetka. To bardzo ciekawy fason biustonosza, jego nazwa pochodzi od angielskiego wyrażenia balconette, czyli balkonik.Nazwa tego biustonosza ma interesującą historię, a jej trop wiedzie wprost do teatru.

Zaciekawił Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź też ten link. Podobne wiadomości znajdziesz również tutaj sztuczny bluszcz.

Otóż, mężczyzna, który spogląda w teatrze z balkonu w dół, nie może dostrzec kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka podnosi piersi w górę, sprawiając, iż kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki dostrzeganej z przodu. Balkonetkę jesteśmy w stanie szyć wedle różnorodnych krojów i jak nie trudno zgadnąć pasuje zwłaszcza dla kobiet bogato obdarzonych przez naturę - do sklepu. Modelowy krój jednakże jest klasyczny, bo miseczka jest szyta z 3 części,
bielizna
Author: Bodylook.pl
Source: Bodylook.pl
zaś ukośny szew prowadzi od wewnętrznego końca fiszbinu do ramiączka, dzięki temu zbiera biust z boków. Dodatkowo, w naprawdę sporych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dość często kroją miseczkę z czterech części, gdzie znajduje się także dodatkowy pionowy szew od strony pachy.


Istnieją też inne sposoby na najlepiej dobraną bieliznę, ale uwaga, każda z pań posiada swoje subiektywne odczucia, każda też ma inny biust, więc dobierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a sprawdzając ją na sobie. Tylko wtedy można być pewnym, że wybierzemy coś w najwyższym stopniu odpowiedniego, modnego, seksownego, lecz co najważniejsze komfortowego. To gwarancja, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będą istniały dylematy, co ubrać, co mniej męczy, bo każdy zestaw będzie odpowiedni.

Tags: bielizna, biustonosz, modelka, ubiór