Jak rzucić wszystko w diabły i uciec w Bieszczady?

Posted on 01/05/2019 1:32pm

Jest jakaś moda na to, by rezygnować z zasuwania w korpo i jechać w Bieszczady. Częsta historia. A teraz opowiem ci historię, o gościu, który urodził się w Bieszczadach i zakolegował się z mieszczuchami.
praca
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Mieszczuchów przyzywa coś w Bieszczady i nie dziwię się temu. W Bieszczadach jest dzicz. Tutaj jest cudownie. Tutaj można odpocząć od szumu miasta. Takiego czegoś właśnie poszukują ci, którzy dali się wciągnąć w wir pędzącego miasta. Doskonale to znam, ponieważ sam parę lat pracowałem w wielkim mieście i zdecydowałem się na przyjazd w rodzinne strony. Uczyłem się, następnie opychałem pieczątki online, dałem się wciągnąć w marketing online i wsiąkłem w korpo na trzy zbyt długie lata (różne rozmiary pieczątek ). Zmęczony i zestresowany postanowiłem powrócić.Nie inaczej zrobili moi aktualni sąsiedzi, którzy w Bieszczady nie powrócili, tylko przybyli po azyl. Można myśleć, że bieszczadzkie lasy pękają w szwach od przybyszów. Tylko dlaczego akurat to miejsce? Jak sobie radzą, co robią? Zazwyczaj są to ludziska którzy wiedzą, co robią. Dawali radę przez lata trudnej roboty oszczędzić nieco pieniędzy, by móc kupić sobie dom i kawał ziemi. Trochę jeszcze zostaje na normalne funkcjonowanie. Przez jakiś czas odświeżają dom, zajmują się przydomowym ogródkiem i po prostu wracają do formy. Toczy się życie towarzyskie, ich domostwa są miejscem spotkań kolegów, którzy chętnie przyjeżdżają na kilka dni. Poznaje się sąsiadów, ponieważ tutaj w dziczy rozsądnie dobrze żyć ze sobą.

Tak mijają miesiące, ale mieszczucha łatwo nie zmienisz. W życiu trzeba coś robić, by nie ześwirować. W ten sposób rodzą się ciekawe biznesy, ale takie, które pozwalają utrzymać wypracowany spokój ducha. Znam ludzi, którzy postanowili uprawiać warzywa eko, znam takich którzy oddali życie sztuce, pozostali odkryli pociąg do rzemiosła (mój sąsiad rzeźbi z drewna, robi meble i z powodzeniem sprzedaje na allegro tabliczki na drzwi hand made) (przejrzyj nowoczesne tabliczki na drzwi).

Ja z kolei nadal działam w marketingu, ale już jako z domu. Potrzebuję tylko komputera oraz sieć.

Każdy odnajdzie w Bieszczadach coś dla siebie i najważniejsze jest to, że nie daje się znowu wtłoczyć w wir miasta. Kto raz zazna bieszczadzkigo życia, już tutaj osiądzie.

Tags: Internet, drzwi, Firmowe, marketing internetowy, grawerowane