Jak promować stronę swej spółki w Internecie?

Posted on 18/08/2017 9:26am

Persony, jakie mają swoją firmę często chcą promować ją na wielu płaszczyznach. Począwszy od typowego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do promocji zamieszczanej w prasie albo w serwisach internetowych.


Dla większości spółek taka forma promocji mogłaby być znakomitym uzupełnieniem tak zwanego marketingu szeptanego.
Google Moja firma to usługa znanej na całym świecie firmy mającej swą główną siedzibę w amerykańskim miasteczku pod nazwą Mountain View. Ogólnie znanym faktem jest to, iż ta firma posiada w swej ofercie bardzo dużo usług, z których część jest zwrócona do ludzi odpowiedzialnych wprost za reklamę działalności gospodarczej w Internecie. Google Moja Firma to całkowicie gratisowa usługa, która jest nowszą wersją usługi Miejsca Google dla Firm (Google Moja Firma). Google Moja Firma może też stanowić doskonałe uzupełnienie posiadanej strony biurowej. Informacje, które zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być później wyświetlane na szczeblu różnorodnych różnych serwisów należących do tej kalifornijskiej firmy, np. samej przeszukiwarce albo w Google Maps.


portret - komputery
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Google Maps to bardzo rozbudowany sposób na np. zaprezentowanie nie tylko trasy do każdego zakątka, lecz również np. do przedstawienia w postaci graficznej okolicy, w jakiej poszukiwane przez nas miejsce się znajduje. Sama wizytówka Google Maps to niezwykle pomocna dla różnych szukających informacji o danej korporacji osób. Tego typu wizytówka Google Maps jest wyświetlana na szczeblu wyników poszukiwania danego wyrazu głównego i zawiera fundamentalne informacje o firmie. Podawane są one przez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> znajdziesz to na stronie.


Np.: jeśli posiadamy aktywność i podamy jej adres w Google Moja Firma, to osoba, jaka szuka siedziby naszej korporacji po wpisaniu jej miana w wynikach poszukiwania zobaczy naszą stronę Google Maps, czyli przykładowo udostępnione uprzednio przez właściciela informacje takowe jak przykładowo fotografia i dane kontaktowe.

Tags: firmy, serwis, firma, marketing, część