Ekran z lampami LED to kapitalne miejsce na reklamę wyrobów czy usług

Posted on 06/12/2018 7:20am

Marketing na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, wydajna i dynamiczna reklama, jaka trafia do szerokiej liczby ludzi. Oświetlenie LED jest energooszczędne, dzięki czemu jest to również niedroga postać marketingu firm, organizacji czy działań promocyjnych, kampanii czy obywatelskich. A również można skutecznie reklamować różne wyroby czy też usługi.

ekran led
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie codziennie przejeżdża dużo wozów. Ponadto jest zlokalizowany przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są markowe butiki, a też supermarket Carrefour. W związku z tym też (powołaj się na nas) jest każdego dnia wielka rotacja ludzi, którzy przybywając do tego centrum, mogą dostrzec tą reklamę. Ekran jest dostrzegalny z parkingu Centrum Handlowego, zatem zauważają go zarówno kierowcy jak i klienci tego Centrum. Dzięki światłu LED reklama jest widoczna z wielkiej odległości, a także całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada oferuje energooszczędne diody, które oferuje długą trwałość. Dzięki temu marketing zamieszczony na telebimie nie jest bardzo drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych punktów do spacerowania dla urlopowiczów oraz mieszkańców. Zatem to idealne miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.reklama w gdyni
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Reklamę w tym miejscu zauważy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, ale też jest to miejsce, gdzie odbywają się festyny czy też występy. Monitor z oświetleniem LED jest dostrzegalny z dużej odległości, tuż przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w centrum Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to atrakcyjne wobec tego miejsce na marketing - . Oświetlenie LED nie tylko jest energooszczędne, lecz również oferuje wielką żywotność. Reklama na telebimie w tym punkcie przede wszystkim ciągnie wzrok, zatem to najlepsze miejsce na reklamę artykułów czy też usług, a również każdych akcji czy też komunikatów.

Tags: ekran, kampania, reklama, marketing