Ekran z lampami LED to kapitalne miejsce na reklamę wyrobów czy usług

Posted on 24/10/2019 3:11pm

Marketing na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, wydajna i dynamiczna reklama, jaka trafia do szerokiej liczby ludzi. Oświetlenie LED jest energooszczędne, dzięki czemu jest to również niedroga postać marketingu firm, organizacji czy działań promocyjnych, kampanii czy obywatelskich. A również można skutecznie reklamować różne wyroby czy też usługi.

ekran led
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie codziennie przejeżdża dużo wozów. Ponadto jest zlokalizowany przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są markowe butiki, a też supermarket Carrefour. W związku z tym też (powołaj się na nas) jest każdego dnia wielka rotacja ludzi, którzy przybywając do tego centrum, mogą dostrzec tą reklamę. Ekran jest dostrzegalny z parkingu Centrum Handlowego, zatem zauważają go zarówno kierowcy jak i klienci tego Centrum. Dzięki światłu LED reklama jest widoczna z wielkiej odległości, a także całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada oferuje energooszczędne diody, które oferuje długą trwałość. Dzięki temu marketing zamieszczony na telebimie nie jest bardzo drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych punktów do spacerowania dla urlopowiczów oraz mieszkańców. Zatem to idealne miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.reklama w gdyni
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Reklamę w tym miejscu zauważy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, ale też jest to miejsce, gdzie odbywają się festyny czy też występy. Monitor z oświetleniem LED jest dostrzegalny z dużej odległości, tuż przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w centrum Śródmieścia.

Czy taka tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę biuro rachunkowe oleśnica, która dotyczy omawianej sprawy, zatem na pewno także Cię zainteresuje.

Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to atrakcyjne wobec tego miejsce na marketing - . Oświetlenie LED nie tylko jest energooszczędne, lecz również oferuje wielką żywotność. Reklama na telebimie w tym punkcie przede wszystkim ciągnie wzrok, zatem to najlepsze miejsce na reklamę artykułów czy też usług, a również każdych akcji czy też komunikatów.

Tags: ekran, kampania, reklama, marketing