Dobry sposób na zwrócenie uwagi hipotetycznego klienta

Posted on 30/04/2019 7:52am

We wszystkich dużych sklepach spożywczych i w każdej większej drogerii możemy wziąć do mieszkania gazetkę promocyjną. Zresztą gazetki promocyjne wszelkiego typu lądują w naszych skrzynek pocztowych i bywa, że ciężko się w skrzynce doszukać jakiejś istotnej korespondencji. A gazetki są przeróżne począwszy od wspomnianych już gazetek ze spożywczaków i sklepów kosmetycznych, przez sklepy z dodatkami do domu a skończywszy na reklamach z ciuchami.


promocja
Author: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie to dobre rozwiązanie, bo chociaż wiemy, kiedy jakieś produkty będą przecenione. Możemy wtedy poczekać do przeceny, czyli nie będziemy przepłacać. Dodatkowo zapoznamy się dokładnie z asortymentem sklepu. Nie musimy też biegać szukaniu między półkami najlepszego według nas tuszu do rzęs, wystarczy iść do sprzedawcy z gazetką i powiedzieć, czego poszukujemy. Osoba z obsługi powie nam czy konkretny produkt z promocji jeszcze można stanie. Czasem niektóre produkty kupowane są niezmiernie szybko, bo oczywiście są prawdziwą gratką.

W prawie prawie wszystkich sklepach możemy spotkać się z gazetkami promocyjnymi. Takie broszury dają nam możliwość kupna fajnych produktów w promocji.

Nie ociągaj się - naciśnij ten link wynajem pojazdów i raduj się stworzonymi tam kolejnymi artykułami. Na pewno rozszerzą one Twoją wiedzę na ten temat.

Wiele osób korzysta jedynie z promocji. Jest to dobre rozwiązanie, bo możemy sporo oszczędzić. Ale gdy często dochodzi do tego, że musimy mieć chęć na banany wtedy, gdy są przecenione, to jakoś brak nam na nie chęci. Jednak w przypadku kosmetyków jest łatwiej, bo czas ważności produktów z drogerii jest dłuższy niż produktów spożywczych.

promocja
Author: Andrew Tarvin
Source: http://www.flickr.com
Ale nie dajmy się zwariować, promocyjne gazetki mają być jedynie wskazówką. Mają pokazać, co będzie można niebawem kupić w sklepie, do którego chodzimy w malej cenie. Gazetki są świetnie przemyślane i są przekazywane nam we właściwym czasie. Tak, więc dobrze, co jakiś czas, chociażby raz na tydzień zaglądać do naszej skrzynki pocztowej, by nie przegapić którejś okazji. Poza tym ludzie rozdający ulotki są zobowiązani przez pewnych koordynatorów akcji marketingowych, by nie zostawiać gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko zostawiać je na wycieraczce. W takiej sytuacji, jako mieszkańcy jesteśmy zmuszeni do wzięcia danej gazetki i wzięcia jej do swoich czterech kątów. To świetne rozwiązanie zwłaszcza, że dużo takich gazetek tak czy siak ląduje w koszu na śmieci przed zobaczeniem.

Tags: Promocja, prawo, okazja, gazetka