Dlaczego warto inwestować w reklamę na telebimach? Jakie można wymienić zalety takiego rozwiązania?

Posted on 03/03/2021 8:41am

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez reklamy. Reklama ma funkcję informacyjną oraz perswazyjną, ale przede wszystkim powinna wyróżniać z konkurencji. Rynek jest nasycony, sporo firm oferuje takie same produkty, wiec trzeba się w jakiś sposób wyróżnić.


Każda reklama powinna być dobrze obmyślona. Ważne jest by dobrać właściwy przekaz do grupy docelowej. Dlatego wiec inaczej powinny być reklamowane zabawki dla dzieci, a inaczej kosmetyki dla kobiet w kwiecie wieku. To rzecz, o jakiej musi wiedzieć każda osoba, która zaczyna robić reklamę. Z drugiej strony teoria jest ważna i dobrze ją znać, ale jeszcze ważniejsze jest stałe obserwowanie nowych trendów.

Podoba Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to niewątpliwie sprawi Ci radość informacja, że inny tego rodzaju tekst jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz ten link przewóz pianina.

A te pokazują, iż w dobie digitalizacji reklama pisana nie wydaje się być tak niezawodna jak jeszcze parę lat temu.

telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Lepszym rozwiązaniem okazuje się reklamowanie się na telebimie. Badani wypowiadają się jasno, że reklamy prezentowane na telebimach mocniej przyciągają uwagę przechodniów. Z pewnością robią to lepiej niż zwykłe billboardy. Telebimy także gwarantują, że nasza reklama jest widoczna stale, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, o różnej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych. Telebimy nie są zależne od pogody, dlatego nie będą zamoczone lub zabłocone, a to powoduje, iż zagwarantowany jest prawdziwie żywy obraz. Istotne znaczenie ma jednak to, który telebim wybierzemy oraz jaka to będzie okolica. Wiadomo, że im bardziej popularne miejsce, tym lepiej. Dlatego dobrym wyborem będzie oferta firmy Medas.


W stolicy są to okolic Pałacu Kultury i Nauki, w stolicy Dolnego Śląska centrum miasta, a jeśli Gdynia, to z pewnością telebim Gdynia Skwer Kościuszki. Świetnymi punktami na postawienie telebimów są także centra handlowe większych metropolii, gdzie o każdej porze w ciągu dnia jest niesamowicie dużo ludzi. Przed kupnem telebimu trzeba dowiedzieć się jakie są ich ceny. Dziś telebimy cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem, a ich liczba stale wzrasta. Na rynku jest sporo firm, które mają w ofercie wynajem takiego sprzętu. Bez problemy możemy w związku z tym znaleźć najlepszą dla nas ofertę. Pamiętać należy, że telebimy to świetna alternatywa dla billboardów, bo mamy zagwarantowane, iż obraz na pewno dotrze do grupy docelowej produktu albo usług. Najistotniejsze jest natomiast, by wybrać najbardziej dogodną lokalizację.

Tags: obraz, reklama, cena