Czy wiesz jak nabyć optymalną mieszankę dla swojego ulubieńca?

Posted on 14/02/2023 10:21pm

Swoim pupilom pragniemy zagwarantować doskonałe warunki życia, gdyż przez to mogą towarzyszyć nam w świetnej kondycji przez wiele lat.Należy mieć na uwadze, jak istotne znaczenie ma pożywienie, jakie każdego dnia serwuje się psu. To od niej zależy jego witalność i kondycja. Pies powinien jadać specjalnie przyszykowaną karmę.


Perfect Breed
Source: www.sxc.hu
Nie wszyscy są świadomi, że ich ulubieńcy potrzebują specjalistycznej diety i nie powinny zjadać smakołyków z ludzkiego stołu. Wiele potraw z ludzkiego jadłospisu jest dla psów zbyt ciężkostrawna, lub posiada szkodliwe składniki. Pies musi dostawać starannie sporządzoną karmę lub gotowe mieszanki, jakie można kupić w sklepach zoologicznych. Jedzenie dla psa przybiera postać mieszanki suchej albo wilgotnego posiłku w puszkach lub konserwach. Karmę należy dopasować do potrzeb i kondycji zwierzaka, nie wolno zapominać również o wskazanej ilości świeżej wody. Dlatego tak istotne jest odpowiednie karmienie psa (zobacz ofertę na smaczki dla psa sklep hunter) od małegoDecydując się na zakup gotowej karmy dla psa, przy wyborze pokarmu należy wziąć pod uwagę istotne czynniki. Większość ludzi decyduje się na sprawunek karmy dostępnej w popularnych sklepach, bo wyróżnia się ona atrakcyjną ceną oraz łatwym dostępem. Jednakże niektóre czworonogi mogą wymagać specjalistycznej oraz droższej karmy, którą można kupić w dobrych punktach zoologicznych, w klinikach weterynaryjnych, jak
Perfect Breed
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
również bezpośrednio u przedstawiciela lub producenta.


Karma musi spełniać potrzeby zwierzęcia

Pies, tak samo
Pudel
Author: edgar0587
Source: http://www.sxc.hu
Gdzie nabyć karmę dla swego psa?
jak jego opiekun, potrzebuje regularnych dostaw witamin i minerałów. Dzięki temu jest zdrowy, ma lśniące futro i zdrowe zęby oraz kości. Spotyka się sporo mieszanek dostosowanych do wyjątkowych potrzeb zwierząt. Karmy dzielone są na mieszanki przeznaczone dla niewielkich i cięższych psów, aktywnych zwierzaków, dla seniorów bądź psich pacjentów. Tego rodzaju mieszanki są kompletowane pod czujnym okiem weterynarzy, więc ich receptura zawiera składniki korzystne dla czworonogów. Decydując się na sprawunek karmy, należy określić, jakie potrzeby wykazuje nasz ulubieniec i według nich dobrać odpowiednią mieszankę, takiej podpowiedzi co do karmy udzieli nam właściciel hodowli od której nabywamy psa (czytaj więcej)


Jeżeli nie umiemy dokonać wyboru, można porozumieć się z weterynarzem, który opiekuje się czworonogiem i zna sytuację zdrowotną naszego psiaka.

Tags: pies, karma, pieska