Co robić gdy jedna malutka sprawa strzępi ci nerwy?

Posted on 30/04/2019 7:38am

Każdy ogół uzupełnia detal, lecz jest to drobinka, która czasem wpływa na sukces całości. Niekiedy jakaś śrubka czy uszczelka rozpoczyna nieustanne kłopoty. Są takie momenty, że zostawiłbyś wszystko, a prowokuje cię do takiego postępowania jeden szczegół, który niszczy porządek rzeczy. Czasami przecież jedno zero odmienia wszystko. Otrzymujesz rozliczenie za telefon, przez niedopatrzenie miast wartości dwanaście tysięcy widnieje tam niespotykana kwota: sto dwadzieścia tysięcy. Wpadasz w furię, a najgorsze jest to, iż masz niedobry dzień. Taka ”pierdoła” ciebie załamała.


Author: Warszawska Szkoła Fotografii
Może w inny dzień rozbawiłby cię ten błąd, lecz nie w ten dzień, aktualnie nie chce ci się śmiać, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam dostajesz info, że sprawa zostanie sprawdzona. Nie żadne określenie w stylu: nasze niedopatrzenie, lecz Pani|Pan notuje zgłoszenie, będzie reklamacja. Jesteś przekonany, że to wielki błąd, ale nie można tego od razu ocenić, ponieważ wszystko należy dokładnie zbadać. Ty już jesteś jednakże zdenerwowany na cały dzień, przez jedno beznadziejne zero…


Kolejna sytuacja. Posiadasz swoje studio, jesteś fotografem. Pracujesz w nim o każdej porze dnia, gdyż jesteś typowym fotografem studyjnym. Czasami jednakże musisz rwać włosy z głowy, gdyż przykładowo takie trzpienie się gubią, tak samo inny sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: trzpienie do statywu. Już nawet przyzwyczaiłeś się do tego, iż co jakiś czas zepsuje się jakiś zasilacz studyjny, myślisz, wypadek, lecz nie możesz zrozumieć tego, iż coś ci się gubi, malutki szczegół, który niszczy całą pracę, jest to niszczycielskie dla porządku dnia, przewraca do góry nogami cały plan… Nie denerwuj się i spójrz na dobre uchwyty studyjne.


A teraz możliwość ż życia wzięta. Rozkręcasz baterię łazienkową, skręcasz, zamieniasz na nową. Wszystko okej, ale po włączeniu wody nagle zaczyna cieknąć. Niby drobnostka, głupia uszczelka, lecz gdzie ona się podziała, gdzie ona zniknęła. Prowadzisz poszukiwania w wannie, na podłodze, wołasz syna, który ma lepszy wzrok, żeby ci pomógł, ale jej nie ma. Takie szczegóły, a psują cały efekt.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł opublikowany w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej ogrody zimowe kraków w tym miejscu, odnajdziesz tam tego typu informacje.

Jeśli mówi się na coś malutkiego, co sprawia zadowolenie, korzystnie: mała rzecz a cieszy, to na coś złego powinniśmy mówić: mała rzecz a strzępi nerwy!

Tags: zasilacz, studio, fotograf, fotograf studyjny, sprzęt studyjny