Bezkonkurencyjne idee na egzotyczną podróż poślubną.

Posted on 29/08/2018 3:45pm

Nieomalże wszyscy Nowożeńcy fantazjują o unikalnej jak też niezapomnianej podróży po ślubie. Jednak w chaosie przygotowań do wesela trudno znaleźć dodatkowy czas na wielogodzinne studiowanie informatorów w poszukiwaniu idealnego kierunku podróży.
A wszak wybór nie jest banalny - każdy kraj egzotyczny proponuje różne atrakcje, różnorodne warianty plaż, zróżnicowaną kulturę oraz nastrój. Co wybrać w gąszczu ofert agencji podróży.


Berlin
Author: blitzhall
Source: http://www.flickr.com


samochody
Author: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Source: http://www.flickr.com


Podróż poślubna do Indonezji . Położona w Azji Indonezja to niezwykle atrakcyjny cel wyjazdów poślubnych. Ów wyspiarski kraj charakteryzuje olbRzymie zróżnicowanie kulturowe jak też krajobrazowe, dzięki czemu może zachwycić tak entuzjastów relaksu w równikowej scenerii, jak również żądnych adrenaliny poszukiwaczy przygód. Najsłynniejsza z 17 tysięcy indonezyjskich wysp, Bali, oferuje autentycznie egzotyczne zestawienie plażowania oraz orientalnej kultury. Rozpoczęcie podróży poślubnej na Bali warto spędzić w jednej z morskich miejscowości, radując się piaszczystymi plażami oraz gorącymi wodami Oceanu Indyjskiego. Potem rekomendujemy przenieść się na kilka dób w głąb wysepki, do kultowego miasteczka Ubud. Tutaj na Nowożeńców oczekują prawdziwie wschodnie doświadczenia w toku przechadzek pośród romantycznych tarasów ryżowych jak też tajemniczych świątyń, rannych sesji jogi, prezentacji balijskiego tańca a także doskonałych zabiegów spa. Podróż na Bali warto połączyć z bytnością na sąsiedniej wyspie Lombok, w wyższym stopniu dzikiej a także mniej odwiedzanej przez turystów (zobacz).
Tu w kameralnej atmosferze nacieszymy się wspaniałymi zmierzchami słońca jak też pięknymi plażami, nad którymi chylą się palmy kokosowe. Już teraz wpisz w wyszukiwarkę: wycieczki Indonezja.

Tags: relaks, Rzym, klimat, atrakcje