Bezawaryjna i energooszczędna suszarka do dłoni jest idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu montowana w ubikacjach publicznych

Posted on 07/03/2021 7:55am

Do podstawowych wyposażeń łazienek zbiorowych przynależą suszarki do rąk. Jest to ogromnie ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, jakie też jest wymaganie przez kontrolę sanitarno-epidemiologiczną.

Ręce
Author: Medicover.
Source: Medicover.
W wielu toaletach zbiorowych jest wiele sprzętów, jakie służą do suszenia dłoni. Znamy na przykład ręczniki papierowe bądź suszarki elektroniczne na guzik czy też z czujnikiem wyczuwającym temperaturę ciała. Produkty przedsiębiorstwa Dyson produkująca między innymi akcesoria do ubikacji zbiorowych od lat sycą się na rynku krajowym synonim najwyższej jakości i niezawodności - warto przeczytać.Dyson Airblade to suszarka z ogromnie mocnym silnikiem, jaki eksploatuje mniej energii aniżeli konkurencyjne suszarki do rąk. Bo silnik kręci się z niesamowitą szybkością przeszło 88000 razy na minutę. Generuje on moce powietrzne, żeby w przeciągu chwili przyciągnąć 35 litrów powietrza przez filtr (Zobacz - > filtry paliwa) HEPA. Następnie powietrze jest wypuszczane przez dwie małe otwory. W efekcie woda jest "ścierana" z rąk w terminie zaledwie 10 sekund. Co także stanowi ogromny atut, jeśli chodzi o trwanie suszenia dłoni. Suszarka ta szczędzi aż do 80% mocy w porównaniu do standardowych suszarek. Ponieważ prawie każda element suszarki może ulegać utylizacji, związku z tym ogromnie nieduża ilość odrzutów z aparatu ląduje na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma zaawansowaną technologię cedzenia powietrza, która jest zamknięta w antybakteryjnej obudowie z plastiku ABS. Dzięki czemu powietrze znajdujące się w łazience jest filtrowane, co przechwytuje 99,9% zarazków, umożliwiając, że dłonie są suszone przy wykorzystywaniu czystego powietrza.

Ponadto po zakupie posiada 5 letnią gwarancje czy po 350 000 użyciach jest okazja zamienić części również na gwarancji czy 1 rok na serwis.

Chcesz poznać prezentowany problem z innej perspektywy? Jeżeli tak, to najlepszą metodą jest kliknięcie tego linku. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (http://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/55-gadzety-kibica/ef07437000--dmuchany-fotel-kibica-coach-specjalny/).

Nadto suszarka ta jest sprawdzona pod względem trwałości na ciosy oraz wandalizm, dzięki temu jest to idealne urządzenie do miejsc o dużej wymian osób jako część wyposażenia ubikacji zbiorowych.

Tags: łazienka, Suszarka, dłonie, toaleta, ręce, powietrze, suszenie, filtrowanie, ubikacja