Atrakcyjny towar finansowy na rynku - mbiznes konto

Posted on 22/06/2018 11:19am

Na rynku finansowym bezustannie pojawiają się rozmaite nowe artykuły finansowe. Jednym z nich jest nowomodne, innowacyjne mbiznes konto poświęcone dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe zwykle nieco odróżniają się od kont osobistych, ponieważ są one dostosowane do potrzeb działalności gospodarczych i firm.
pieniądze
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Wskutek tego często korzystanie z takiego konta zdoła przynieść firmom mnogość korzyści. A jak to jest w przypadku korzystania z mbiznes konta?

Bank oferujący mbiznes konto Start przygotował spore udogodnienia oraz korzyści dla użytkowników konta. Między innymi z kontem mbiznes Start można pozyskać nawet 600 złotych na ZUS. Kwota ta jest przetaczana przez 12 miesięcy - co miesiąc po 50 złotych, jeśli z konta każdego miesiąca są robione przelewy do ZUS minimum w wysokości 250 złotych. Dodatkowo zakładając konto mbiznes przedsiębiorcy zdołają liczyć na gratisowe prowadzenie konta przez cały rok, bezpłatne przelewy do US i do ZUS, gratisowe wypłaty w bankomatach, i do tego darmowe korzystanie aż z 950 wpłatomatów. Mało tego mbiznes konto pozwala też na wykonywanie bezpłatnych przelewów (5 w każdym miesiącu). Jeżeli jesteś zainteresowany otworzeniem takiego konta to bezsprzecznie powinieneś rzetelnie zapoznać się z regulaminem usługi i dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści zdobędziesz z kontem mbiznes - http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/mbank/mbiznes-konto/2343_19672 (http://www.wybierarka.pl/konto-firmowe/mbank/mbiznes-konto/2343_19672). Coraz więcej biznesmenów i firm wybiera aktualnie mbiznes konto, bowiem jest to najlepsza inwestycja, porównując ze sobą rozmaite konta firmowe wolno powiedzieć, iż konto mbiznes Start jest jednym z lepszych. Wskazane jest skorzystać z tak ciekawej, interesującej i bardzo korzystnej oferty.
karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli interesuje Cię pozyskanie dodatkowych informacji na temat konta mbiznes to na stronie mBanku odnajdziesz niemało cennych wiadomości na jego temat. W Internecie wolno także poszukać opinii osób, które korzystają z takiego konta - przekonasz się, że opinie te są naprawdę niesłychanie wyśmienite i konto mbiznes jest dziś promowane i szczerze polecane przez dużo osób. I Ty wkrocz więc w szeregi zadowolonych użytkowników konta firmowego mbiznes.

Tags: banki, wiadomości, przelewy, użytkownicy